Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), iki önemli satış ilanını Resmi Gazete'de yayımladı. Erciyes Çelik Halat Tel Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi'nin %72 oranındaki payı ve Bizim Menkul Değerler AŞ'nin %100 oranındaki payları için ihale düzenlenecek.

Erciyes Çelik Halat Tel Sanayi'nin Satışı

TMSF'nin yayımladığı ilanda, Erciyes Çelik Halat Tel Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi'nin %72 oranındaki payının HES Hacılar Elektrik Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketine ait olduğu belirtildi. Bu payların satış ihalesi kapalı teklif alma ve açık artırma yöntemleri birlikte uygulanarak yapılacak.

İhale Detayları ve Muhammen Bedel

Erciyes Çelik Halat Tel Sanayi'nin %72 oranındaki payı için belirlenen muhammen bedel 22 milyar TL olarak açıklandı. İhale, 28 Ağustos saat 10.00'da gerçekleştirilecek.

Bizim Menkul Değerler AŞ İhalesi

Atiker Düğün Salonu Yeni Sahibini Bekliyor Atiker Düğün Salonu Yeni Sahibini Bekliyor

TMSF ayrıca Bizim Menkul Değerler AŞ'nin %100 oranındaki payları için de ihaleye çıktı. İhale konusu Hazine mülkiyetinde bulunan bu payların tamamı satışa sunulacak.

İhale Tarihi ve Muhammen Bedel

Bizim Menkul Değerler AŞ'nin %100 oranındaki paylarının satış ihalesi için belirlenen muhammen bedel 380 milyon TL olarak duyuruldu. Bu ihale 13 Ağustos saat 10.00'da yapılacak.

Editör: Haber Merkezi