14:31 KONYASPOR

Konya, olağanüstü bir güne hazırlanıyor. Şampiyonluk mücadelesi veren Galatasaray, 26 Mayıs 2024 Pazar günü Konya'da ligde kalma mücadelesi veren Konyaspor'a konuk olacak. İki takıma da 1 puan yetecek.

13:28 KONYA

Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenecek Uluslararası Konya Yarı Maratonu'nda tüm gelirler Gazze'deki ihtiyaç sahiplerine bağışlanacak.

08:52 KONYA

Konya'nın Karatay ilçesinde 2018 yılında Metin ve Necla Büyükşen çifti, evlerinde kar maskeli bir saldırgan tarafından öldürülmüştü. Bu olayla ilgili soruşturma genişledikçe, çiftin doktor oğlu Osman Büyükşen hakkında şok bir gelişme yaşandı.

08:28 GÜNCEL

Fethullah Gülen'in hayatını kaybettiği iddiaları gündemde. Peki, 83 yaşındaki Fethullah Gülen öldü mü? Son durum ne?

08:09 ŞİRKETLER

Konya'nın en bilinen düğün salonlarından biri olan Atiker De Luxe, 10 yıllık hizmet süresinin ardından kapılarını kapattı.

3 gün önce KONYA

Anne olma yaşı artıyor, doğum oranı düşüyor! Konya'da doğum ne zaman bitecek?

4 gün önce KONYA

Konya'da kira fiyatları son dört yılda yüzde 1000 artarak dikkat çekici bir seviyeye ulaştı. Deprem sonrası göçle birlikte talep patlaması yaşayan şehirde, konut fiyatları Ankara, İstanbul ve İzmir gibi büyük şehirlerin bile önüne geçti. Bu durum, Konya'da piyasaya hakim kişilerin ve şirketlerin gerçeklik algısının kalmadığını açık bir şekilde ortaya koyuyor.

4 gün önce KONYA

Konya'da KOM ekipleri tarafından düzenlenen operasyonda milyonlarca kaçak ürün ve yüzlerce tarihi eser ele geçirildi. Operasyonda 28 kişi gözaltına alındı.

4 gün önce KONYA

Konya'da dehşet verici cinayet: Mevlüt T., borç ve kıskançlık nedeniyle önce arkadaşını vurdu sonra da mimarı ofisinde öldürdü. Cinayetin ardından yakalanan Mevlüt T., olayın tüm detaylarını anlattı.

5 gün önce KONYA

Türkiye'de artan et ve sebze fiyatları nedeniyle Konya'daki vatandaşlar alışkanlıklarından vazgeçmek zorunda kalıyor. Son günlerde 60-65 liraya satılan etliekmek hakkında bir sektör temsilcisinin sözleri olay çıkaracak cinsten.