Ünlü televizyon yapımcısı ve sunucusu Acun Ilıcalı, katıldığı bir YouTube programında Survivor yarışmasına dahil ettiği bir isim hakkında sert açıklamalarda bulundu. Ilıcalı, "Survivor'a keşke almasaydım" dediği ismi "nankör insan, kansız insan" olarak tanımladı.

Nur Tuğba Namlı'nın YouTube programına konuk olan Ilıcalı, "Survivor’a keşke almasaydım’ dediğiniz kimse var mı?" sorusuna yanıt verirken, "Var, birkaç kansız çıktı." ifadelerini kullandı. Ilıcalı, bu ismin Survivor'dan sonra ün kazanmasına rağmen teşekkür etmeme ve nankörlük sergilemesiyle dikkat çektiğini belirtti.

Acun Ilıcalı, açıklamalarına devam ederek, bu kişiyle yaşadığı deneyimi paylaştı. Ilıcalı, "Çocuğu biz ünlü yaptık, bizim sayemizde dizide oynuyor. Survivor’ı soruyorlar Survivor’ı bana sormayın' diyor. Ben de aradım 'Kardeşim meraktan soruyorum, sen nasıl ünlü oldun?' dedim. 'Ben çıktıktan sonra seyrettim bölümleri bana yanlış olmuş.' dedi. 'Çıktıktan sonra bizde bir program da yaptın' dedim." şeklinde konuştu.

Ilıcalı ayrıca nankörlüğü hoşgörüyle karşılamadığını ifade ederek, "Nankör insan, kansız adam sevmem. Ben kimseden teşekkür istemedim. Dokunduğum insanların birçoğu da güzel şeyler söyler. Bana bakışıyla insanlar belli ediyor zaten ama nankörlüğü affetmem." dedi.

Acun Ilıcalı'nın bu açıklamaları, Survivor programının perde arkasındaki olayları ve yarışmacıların davranışlarını gündeme taşıdı. Ilıcalı'nın, kendi kariyeri ve televizyon yapımcılığıyla ilgili deneyimlerini paylaştığı bu program, izleyiciler ve medya tarafından geniş bir ilgiyle karşılandı.