AK Parti, 31 Mart'ta gerçekleşecek yerel seçimler için Konya ilçe belediye başkan adaylarını yarın, Selçuklu Kongre Merkezi'nde düzenlenecek özel bir programla tanıtacak. Parti, geçtiğimiz günlerde açıklama yapan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde, halka hizmet etme misyonuyla 26 ilçede güçlü adaylarını kamuoyuyla paylaşacak.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın katılmayacağı bu özel etkinlik, AK Parti Genel Başkan Vekillerinden Mustafa Elitaş ya da Efkan Ala tarafından gerçekleştirilecek. Parti, ilçe adaylarının tanıtımını genel başkan yardımcıları aracılığıyla kısa sürede tamamlama sözü verirken, hedeflerinin AK Parti ve Cumhur İttifakı'nın belediyelerini büyük bir destanla kazanmak olduğunu vurguladı.

AK Parti Konya İlçe Belediye Başkan Adayları Belli Oldu! LİSTE SIZDIRILDI Foto Galeri: AK Parti Konya İlçe Belediye Başkan Adayları Belli Oldu! LİSTE SIZDIRILDI

Cumhurbaşkanı Erdoğan, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada, "Milletimizin her adımında, her anında, hep yanında olacak, tüm gönlü ve zihniyle kendini şehirlerine adayacak belediye başkanlarıyla seçimlere hazırlanıyoruz" demişti.

Asgari Ücret Zammında Son Dakika Açıklaması Asgari Ücret Zammında Son Dakika Açıklaması

Adayların belirlenmesinin ardından, bugün öğleden sonra yapılacak özel davetlerle yarınki aday tanıtım toplantısına katılım bekleniyor. Konya'da merakla beklenen ilçe belediye başkan adaylarının isimleri, Selçuklu Kongre Merkezi'nde düzenlenecek programla açıklanacak.

Tanıtım toplantısının 02 Şubat 2024 Cuma günü saat 15:30'da yapılacağı öğrenildi.

Editör: Haber Merkezi