Selçuklu Kongre Merkezinde, 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimi AK Parti Konya Milletvekili Aday Tanıtım Toplantısı gerçekleştirildi.

Konya iklim değişikliğine karşı tüm önlemleri alıyor Konya iklim değişikliğine karşı tüm önlemleri alıyor

Toplantıda konuşan AK Parti Konya İl Başkanı Hasan Angı, "İnşallah hem cumhurbaşkanı seçimini ilk turda en yüksek oy oranıyla tamamlamış olmak, hem de meclisteki milletvekili sayılarımızı beklenenin üzerine çıkararak ülkenin bugüne kadarki kazanımlarını yeni dönemde artırarak devam ettirmek çabası içindeyiz" dedi.

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay da bütün milletvekili adaylarına başarı dileyerek, "Konya herkesin gıpta ile baktığı bir şehir oldu. İnşallah şimdi tanıtımını yapacağımız milletvekillerimizi  Ankara'ya göndermek için teşkilatlarımız ve tüm Konyalılar çok yoğun bir gayret içerisinde olacaklar. Konya'yı, hayallerini gerçekleştirdiğimiz ve sadece Türkiye'nin değil, dünyanın en güzel şehirlerinden birisini yapma konusunda hep beraber gayret edeceğiz" diye konuştu.

Toplantının ardından AK Parti Konya İl Başkanı Hasan Angı, Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay ve Konya milletvekili adayları Tahir Akyürek, Orhan Erdem, Selman Özboyacı, Meryem Göka, Abdullah Ağralı, Mehmet Baykan, Ziya Altunyaldız, Latif Selvi, Mustafa Hakan Özer, Faruk Özçelik, Burhanettin Sevencan, Saadet Armağan Güleç Korumaz, Ercan Uslu, Hümeyra Saçkesen ve Muhammed Zeren hep birlikte Mevlana Hazretlerinin Türbesini ziyaret ederek dua etti ve çalışmalara başladı.