Diyarbakır'ın Bağlar İlçesi Kaynartepe Mahallesi'nde muhtarlık seçimlerine bir ilginç aday dahil oldu. Modellik yapan Simurg Sarsılmaz, muhtarlık için adaylığını açıkladı.

Simurg Sarsilmaz Fotograflari 3

Diyarbakır'da ilk kez bir modelin muhtarlık için aday olduğunu belirten Sarsılmaz, "Kaynartepe Mahallesi'nde kadının bulunduğu zor koşullardan kurtulması ve çektikleri çilenin son bulması için muhtarlığa aday oldum. Kadının gücüne yeniden kavuşması için çaba göstermeyi kendime hedef olarak seçtim" dedi.

Simurg Sarsilmaz Fotograflari 4

Simurg Sarsılmaz Fotoğrafları

Simurg Yılmaz Muhtarlık Yarışında 4 Erkeğe Karşı Yarışacak

Gelinlik modelliği yapan Sarsılmaz'ın güzelliği de dikkat çekiyor. 31 Mart'ta yapılacak seçimlerde başka aday çıkmazsa Sarsılmaz, 4 erkek adaya karşı yarışacak.

Simurg Sarsilmaz Fotograflari 2

Simurg Sarsılmaz Fotoğrafları

Simurg Sarsılmaz'ın muhtarlık adaylığı Kaynartepe Mahallesi'nde büyük ilgiyle karşılandı. Mahalle sakinleri, Sarsılmaz'ın güzelliğinin yanı sıra samimiyeti ve azmiyle de dikkat çektiğini belirtiyor.

Simurg

Simurg Sarsılmaz Kimdir? Instagram sayfası var mı? Simurg Sarsılmaz Fotoğrafları

Simurg Sarsılmaz, Diyarbakır'da doğan ve büyüyen bir model. Gelinlik modelliği yapan Sarsılmaz, aynı zamanda bir girişimci. Kendi adını taşıyan bir moda markası da bulunan Sarsılmaz, sosyal medyada da oldukça aktif.