Bakanlık Konya'da Yapım ve Onarım Karşılığı Kiralama İhalesi Yapacak Bakanlık Konya'da Yapım ve Onarım Karşılığı Kiralama İhalesi Yapacak

Konya'nın Karapınar ilçesinde, alkolün gölgesinde yaşanan korkunç bir olay, ilçe sakinlerini şoke etti. Saat 02.00 sıralarında Yunus Emre Mahallesi'nde meydana gelen olayda, Ercan B. (26) ve arkadaşı Ertuğrul Işık (27) arasında başlayan bir tartışma, kısa sürede ölümle sonuçlandı.

İddialara göre, iki arkadaş arasındaki sıradan bir alkol alışverişi, aniden şiddetli bir kavgaya dönüştü. Tartışma, küfürlerin havada uçuştuğu bir aşamaya geldi ve bu noktada Ercan B., belinde taşıdığı bıçakla Ertuğrul Işık'ı vücudunun çeşitli yerlerinden yaraladı. Aldığı ağır yaralar sonucu Işık, olay yerinde hayatını kaybetti.

Korkunç olayın ardından, Ercan B. adlı şüpheli, polisi arayarak dehşet verici bir itirafta bulundu. Kendi arkadaşını bıçaklayarak öldürdüğünü bildiren Ercan B., "Arkadaşımı bıçaklayıp, öldürdüm. Gelin, beni alın" diyerek ihbarda bulundu.

Olay yerine hızla intikal eden polis ekipleri, Ercan B.'yi gözaltına aldı ve cinayetin işlendiği yerde inceleme başlattı. Ertuğrul Işık'ın cenazesi ise Karapınar Devlet Hastanesi morguna götürüldü.