Ünlü televizyon spikeri Buket Aydın, son zamanlarda katıldığı bir televizyon programında yaptığı çarpıcı açıklamalarla dikkat çekti. Aydın, yüz gençleştirme amacıyla bebeklerin kordon kanından elde edilen kök hücre tedavisini tercih edeceğini açıkladı.

Emir Sarıgül ile bir dargın bir barışık ilişkisiyle tanınan Buket Aydın, fazla kilolarından kurtulup dikkat çeken iddialı pozlarını sergilemesinin ardından 2. Sayfa programının konuğu oldu. Programda estetiksiz halini ve yaşadığı estetik değişimi ekrana taşıyan Aydın, daha fazla estetik ameliyat yapmayı planladığını belirtti.

SÜNNET DERİSİNDEN GELEN GÜZELLİK

Aydın, konuşmasında şu ifadelere yer verdi: "Sünnet derisinden alınan kök hücre çok yaygın ama ben onu yaptırmayacağım. Çok doğru bulunmuyor. Esas popüler olan; bebeklerin kordon kanından elde edilen bir kök hücre var, bunun yüze enjektesi... Bunu deneyeceğim."

Buket Aydın'ın bu açıklamaları, kök hücre tedavisinin estetik alanında popülerliğini sürdürdüğünü gösterirken, spikerin gelecekteki estetik planları merakla bekleniyor.