Konya'nın yeni ve heyecan verici alışveriş ve eğlence noktası, Enntepe Mall&Office projesi, 30 Ağustos'ta kapılarını ziyaretçilere açmaya hazırlanıyor. Tepekent Mimarlık tarafından tasarlanan bu alışveriş merkezi, 25 bin metrekarelik inşaat alanı ve 35 bin metrekarelik kullanım alanıyla Konya'nın en öne çıkan lokasyonlarından biri olmayı hedefliyor.

Projenin dikkat çekici yönlerinden biri, Konya'ya ilk kez gelen ulusal ve uluslararası markaların bu merkezde yer alacak olması. Ayrıca, mevcut markalar da yeni konseptli mağazalarını Enntepe Alışveriş Merkezi'nde açarak ziyaretçilere benzersiz alışveriş deneyimleri sunmaya hazırlanıyor.

Yönetim ve kiralama hizmetleri, deneyimli bir ekip olan Value Solutions Partners tarafından sağlanıyor. Enntepe Mall&Office içerisinde yer alan birçok mağaza, geniş bir yelpazede ürün ve hizmet sunarak müşterilerini bekliyor.

Alışveriş merkezinin içeriği oldukça zengin ve çeşitlilik sunuyor. Giyim ve ev ürünleri mağazaları, zincir restoranlar, spor giyim mağazaları, çocuk ve bebek giyim markaları ile dekorasyon mağazaları, ziyaretçilere geniş bir seçenek yelpazesi sunuyor.

Ennjoy adlı aile eğlence merkezi ise Enntepe Mall&Office'un ayrılmaz bir parçası olarak yer alıyor. 5 bin metrekarelik alanda kurulan bu merkez, her yaş grubuna hitap eden eğlence alanları sunuyor. Kum havuzları, çarpışan araba parkurları, parti odaları, soft play oyun alanları, tırmanma duvarları, dev trambolin parkları ve VR odaları gibi çeşitli aktiviteler ile ziyaretçilere eğlenceli anlar yaşatmayı amaçlıyor.

Enntepe Mall&Office projesi, Konya'nın alışveriş ve eğlence anlayışına yeni bir soluk getirerek, 30 Ağustos'ta kapılarını açmaya hazırlanıyor.