Ünlü spiker Hande Sarıoğlu, son dönemde iddialı pozları ve cesur açıklamalarıyla gündemden düşmeyen bir isim olmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde hayalindeki erkeği açıklamış ve "Paçasına sarılırım" diyerek dikkatleri üzerine çekmişti. Şimdi ise güzellikleri ve paylaşımlarıyla bilinen Sarıoğlu, yeni aşkını sosyal medya hesabından duyurdu.

Sarıoğlu, Instagram hesabından yaptığı son paylaşımda, "Hayatıma hoş geldin güzel adam" notuyla yeni aşkını ilan etti. Paylaşımıyla birlikte ünlü spikerin sayfasına adeta yorum ve beğeni yağdı. Aşk hayatındaki bu yeni gelişme, merak konusu olurken, Sarıoğlu'nun aşk yaşamına dair detaylar da dikkat çekiyor.

Sarıoğlu'nun yeni aşkı Eren Sözer, ünlü bir midye ve kokoreç restoranının sahibi olarak biliniyor. Aşkları, Sözer'in Bursa'da çalıştığı için Sarıoğlu'nun da sık sık bu şehre gitmesiyle başlamış gibi görünüyor.

35 yaşındaki ünlü spiker, geçtiğimiz günlerde yaptığı ilginç açıklamayla da gündemdeydi. "Aradığım erkek yok çünkü aramıyorum. Ha karşıma benden daha adamı çıkarsa, zaten paçasına ben sarılırım. Alfa da benim Sigma da" şeklindeki notuyla dikkat çekmişti.

Hande Sarıoğlu, 19 Eylül 1988'de Akçakoca, Düzce'de doğdu. Üniversite eğitimini İstanbul Kültür Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümünde tamamladı. Kariyerine dizi ve yarışma programlarında konuk oyuncu ve sunucu olarak başlayan Sarıoğlu, son olarak Habertürk'te Emin Çağlar ve Fatih Altaylı ile birlikte Spor Saati programını sunmuştu. 2 Aralık 2019'daki bir tartışma sonrasında programdan ayrılan Sarıoğlu, YouTube platformuna ağırlık vermişti.

Ünlü spikerin yeni aşkı ve sosyal medya paylaşımları, takipçileri tarafından büyük bir ilgiyle karşılanıyor. Sarıoğlu'nun aşk hayatı ve kariyeri, yakından takip edilen bir konu olmaya devam edecek gibi görünüyor.