İzmir'in Buca ilçesinin Belediye Başkanı Erhan Kılıç, evindeki tadilat çalışmalarını denetlerken meydana gelen bir kaza sonucunda yaralandı. Buca Belediyesi tarafından yapılan yazılı açıklamaya göre, Kılıç, 13 Kasım 2023 tarihinde saat 22.00 sularında evinin bahçesinde devam eden tadilatın kontrolünü yaparken yaşanan bir olay sonucunda yaralandı.

Açıklamada, koruyucu zemin plakanın yerinden oynaması sebebiyle merdiven boşluğuna düşen Belediye Başkanı Erhan Kılıç'ın, kaza sonucu her iki bacağında kırık oluştuğu belirtildi. Ancak yapılan açıklamada, başkanın sağlık durumunun iyi olduğu ve tedavisinin devam ettiği vurgulandı.

Kamuoyuna duyurulan açıklamada şu ifadelere yer verildi: "Başkanımızın tedavisi devam etmekte olup, sağlık durumu gayet iyidir. Gelişmeleri düzenli olarak hemşehrilerimiz ve kamuoyu ile paylaşılacaktır."

Kirada Yeni Dönem Başlıyor: Zam Sınırı Kalktı, Ev Sahipleri Ne Yapacak? Kira Zammı Böyle Hesaplanacak Kirada Yeni Dönem Başlıyor: Zam Sınırı Kalktı, Ev Sahipleri Ne Yapacak? Kira Zammı Böyle Hesaplanacak

Buca Belediyesi sözcüsü, kazanın ayrıntıları hakkında daha fazla bilgi vermedi ancak Başkan Kılıç'ın tedavisine devam edildiğini ve sağlık durumunun takip edildiğini belirtti.