Karatay Belediyesi, vatandaşların yoğun talebi üzerine Adalet Parkı ve Ali Ulvi Kurucu Gençlik Merkezi'ne iki yeni Kafe Karatay şubesi kazandırdı. Böylelikle Kafe Karatay'ların sayısı 7'ye yükselmiş oldu.

Adalet Parkı'ndaki şube, 615 metrekarelik bir alana kuruldu. Köprübaşı Mahallesi'ndeki Ali Ulvi Kurucu Gençlik Merkezi'nde hizmet veren şube ise gençlere hitap edecek şekilde tasarlandı.

kafe-karatay-yeni-sube-2

Kısa sürede Konya'nın en gözde mekanları arasına giren Kafe Karatay'lar, hijyenik ve nezih mekanları, kaliteli ve lezzetli sunumları, güler yüzlü hizmet anlayışıyla büyük ilgi görüyor.

Özel şefleriyle tüm ürünler günlük hazırlanırken taze ve özel lezzetlere sahip ürünlerle lezzet skalası sürekli geliştiriliyor. Vatandaşların yeni buluşma noktası haline gelen Kafe Karatay'lar ayrıca ilçenin sosyal hayatına da önemli katkılar sunuyor.

kafe-karatay-yeni-sube-1

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, yeni açılan şubelerin ilçeye hayırlı olmasını diledi. Vatandaşın Kafe Karatay projesini çok sevdiğinin altını çizen Başkan Kılca, vatandaşlardan gelen talep üzerine şube sayısını artırdıklarını söyledi.