Ekim ayında 3 bin 567 Togg sahibi oldu

Türkiye'nin yerli otomobili Togg, ekim ayında 3 bin 567 kullanıcıya teslim edildi. Böylece mayıs ayından bu yana 9 bin 171 Togg vatandaşlara ulaştı.

Atiker Düğün Salonu Yeni Sahibini Bekliyor Atiker Düğün Salonu Yeni Sahibini Bekliyor

Togg dolandırıcılığı uyarısı

Togg üretim ve teslimatlarına son hızla devam ederken dolandırıcılık faaliyeti içinde olan kişiler Togg kullanıcılarına yönelik harekete geçti.

Togg T10X için ödemeler sadece Trumore üzerinden mobil uygulama ile gerçekleştirildiğini duyuran Togg, resmi kanallar dışındaki oluşumlara itibar edilmemesi gerektiğini vurguladı.

Togg'dan yapılan açıklamada, "Son günlerde T10X teslimatı yaklaşan kullanıcılarımıza yönelik bir dolandırıcılık girişimi söz konusudur. Çeşitli kanallardan kullanıcılarımıza ulaşan kötü niyetli kişiler, markamızın adını kullanarak, ödeme konusunda dolandırıcılık amaçlı hareket etmektedir. T10X için ödeme işlemleri yalnızca Trumore mobil uygulamamız üzerinden gerçekleşmektedir. Kullanıcılarımızın resmi kanallarımız dışındaki oluşumlara itibar etmemesini önemle rica ederiz. Markamıza güven duyan kişileri dolandırma amacı güden bu tip girişimlere karşı hukuki süreçleri başlattığımızı bilginize sunarız." denildi.

Toplam Togg Satışı

Togg, ekim ayındaki teslimatlarla birlikte 9 bin 171 kullanıcıya ulaştı. Dolandırıcılık uyarısı yapan Togg, resmi kanallar dışındaki oluşumlara itibar edilmemesi gerektiğini vurguladı.

Editör: Haber Merkezi