Konya'nın 4 mahallesinde uyuşturucu operasyonu

Konya İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, Konya'nın 4 mahallesinde uyuşturucu operasyonu düzenledi. Operasyonlarda 32.200 adet uyuşturucu hap maddesi, 70 gram skunk maddesi ve 1 adet ruhsatsız tabanca ele geçirilerek 11 şüpheli gözaltına alındı.

Başkan Altay'dan Kaybedilen İlçeye Dev Yatırım: Çumra’ya Atıksu Arıtma Tesisi Başkan Altay'dan Kaybedilen İlçeye Dev Yatırım: Çumra’ya Atıksu Arıtma Tesisi

konya-polisi-operasyon-uyusturucu-3

Uyuşturucu tacirlerine büyük darbe

Operasyonlarda, Selim Sultan Mahallesi, Feritpaşa Mahallesi, Hacı Yusuf Mescid Mahallesi ve Keykubat Mahallesinde, 2 ev, 1 iş yeri ve 3 araçta arama yapıldı. Aramalarda 32.200 adet uyuşturucu hap maddesi, 70 gram skunk maddesi ve 1 adet ruhsatsız tabanca ele geçirildi.

konya-polisi-operasyon-uyusturucu-2

Şüpheliler adliyeye sevk edildi

Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak/Nakletmek ve Kullanmak suçlarından gözaltına alınan 11 şüpheli, emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

konya-polisi-operasyon-uyusturucu-1

Konya Emniyeti uyuşturucuyla mücadelede kararlı

Konya Emniyet Müdürlüğü yetkilileri tarafından yapılan açıklamada, sokaklar temizlenene ve zehir tacirlerinin kökünü kurutana kadar uyuşturucuyla mücadelenin aralıksız sürdürüleceği ifade edildi.