• Doğanhisar'a Yeni Kaymakam: Ayşe Karaca Adana Vali Yardımcısı Yavuz Güner'in Konya Vali Yardımcılığı görevine atanmasının yanı sıra, Doğanhisar ilçesine Muğla Valiliği Kaymakam Adayı Ayşe Karaca kaymakam olarak atanmıştır.

  • Yunak İlçesi İçin Yeni Atama: Özgür Pelvan Konya'nın Yunak ilçesine ise Burdur Valiliği Kaymakam Adayı Özgür Pelvan atanmıştır. Yunak ilçesinin yeni kaymakamı olarak görevine başlayacak olan Pelvan, ilçedeki yönetim ve hizmet faaliyetlerini yürütecek.

    3 Çocuk Yapana ÖTV'siz Otomobil, Faizsiz Konut Kredisi 3 Çocuk Yapana ÖTV'siz Otomobil, Faizsiz Konut Kredisi
  • Çeltik İlçesine Kaymakam Adayı: İbrahim Pelit Gümüşhane Valiliği Kaymakam Adayı İbrahim Pelit, Konya'nın Çeltik ilçesine kaymakam olarak atanmıştır. İlçedeki kamu hizmetlerinin koordinasyonunu sağlayacak olan Pelit, görevine başlamaya hazırlanıyor.

  • Hüyük'ün Yeni Kaymakamı: Nur Yalçınkaya Ordu Valiliği Kaymakam Adayı Nur Yalçınkaya, Konya'nın Hüyük ilçesine kaymakam olarak atanmıştır. Hüyük ilçesinin yeni kaymakamı olarak göreve başlayacak olan Yalçınkaya, ilçedeki idari süreçleri yönetecek.

  • Hadim İlçesine Ramazan Cihangir Atandı Kütahya Valiliği Kaymakam Adayı Ramazan Cihangir, Konya'nın Hadim ilçesine kaymakam olarak atanmıştır. Hadim ilçesindeki yönetim görevlerini üstlenecek olan Cihangir, ilçe halkına hizmet etmeye başlayacak.

Bu atama kararlarıyla birlikte Konya'nın ilçelerinde yeni kaymakamlar görevlerine başlarken, Adana Vali Yardımcısı Yavuz Güner de Konya Vali Yardımcılığı görevine atanarak yeni bir görev üstlenmiş oldu.

Editör: Haber Merkezi