Konya'da bugün Ankara Yolu üzerinde bulunan Bilim Merkezi önünde bir trafik kazası meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, kaza sonucunda itfaiye ve sağlık ekipleri hızla olay yerine sevk edildi.

Kazanın detaylarına dair henüz tam bir açıklama yapılmamakla birlikte, İkinci Organize Sanayi dönüşünde meydana gelen bu olayın trafik akışını olumsuz etkilediği bildirildi. Kaza nedeniyle trafik durma noktasına geldi ve yetkililer, trafik akışını kontrol altına almak için çaba sarf ediyor.

konya-trafik-kazasi-19-eylul-2023

Olay yerine intikal eden itfaiye ve sağlık ekipleri, kazada yaralanan veya mağdur olan kişilere müdahalede bulunurken, trafik kontrollü bir şekilde sağlanıyor. Güvenlik ve trafik düzeninin sağlanması amacıyla emniyet ekiplerinin de olay yerinde çalışmaları devam ediyor.

Kaza hakkında daha fazla detayın açıklanması beklenirken, sürücülere ve trafik katılımcılarına dikkatli olmaları ve yetkililerin talimatlarına uymaları tavsiye ediliyor. Kazanın nedeni ve kazada yaralananların durumuyla ilgili gelişmeleri sizlere aktarmaya devam edeceğiz.