Karatay Belediyesi sabahın erken saatlerinde işe veya okula gitmek için yola çıkan vatandaşlara sıcak çorba ikramında bulunuyor. 

Belediyenin Mobil Büfe ekipleri, çorba ikramını sabah saatlerinde özellikle Konya'da işçi servislerinin yoğun olduğu yerlerde, otobüs duraklarında ve meydanlarda yapıyor. 

Karatay Belediyesi’nin çorba ikramı, işe gitmek için araç bekleyen vatandaşlardan tam not aldı. İçleri ısıtan ikramı memnuniyetle karşılayan vatandaşlar Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca’ya teşekkür ettiler.

konya-karatay-corba-ikrami-02-ocak-2023

Soğuk havalarda gönülleri ısıtmak için çorba ikramı yaptıklarını kaydeden Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca; çorba ikramının süreceğini söyledi. 

Başkan Hasan Kılca şunları söyledi:

konya-karatay-corba-ikrami-02-ocak-2023-1

Konya neden dünyanın en yaşanabilir şehirleri arasına giremiyor? Konya neden dünyanın en yaşanabilir şehirleri arasına giremiyor?

Karatay Belediyesi olarak, soğuk Konya sabahlarında hemşehrilerimize sıcak çorba ikramında bulunuyoruz. Çünkü paylaştıkça mutlu oluyoruz. Çorbamızı da paylaşarak gönülleri de ısıtmak istedik. Kış boyunca da bu imkânı Konyalı hemşehrilerimize sunmaya devam edeceğiz.