Kıyma Fiyatı 120 Lira!

Konya'da et fiyatlarındaki artış vatandaşın canını yakarken, bir et firmasından gelen müjdeli haber bütçeleri zorlayan vatandaşları sevindirdi. 38 yıllık Akşeker Et Firması, 9-12 Şubat tarihleri arasında geçerli olacak bir kampanya düzenledi. Kampanya kapsamında dana kıyma ve kuşbaşı indirimli fiyatlarla satışa sunulacak.

400 Gram Kıyma 120 Lira!

Kampanya kapsamında 400 gram dana kıyma 120 liradan, 400 gram dana kuşbaşı ise 132,5 TL'den satılacak. Kilogram fiyatının ise 300 TL ve 331,25 TL olacağı belirtildi. Satışların Akşeker Fabrika Satış mağazalarında yapılacağı da aktarıldı.

Konya'da Et Sektörünün Önemli Markası

Akşeker, Konya'da et sektörünün önemli markalarından biri olarak hizmet veriyor. Konya'da kendi tesisinde ürettiği et ve et ürünlerini Konyalılara sunan Akşeker, 'Fabrikadan sofraya' sloganı ile yakın zamanda açtığı kendi satış mağazalarında tüketiciyle buluşuyor. Akşeker'in satış mağazalarında sadece et değil, yine Konya'da üretilen sucuk, sosis, ve pastırma gibi ürünler de satılıyor.

Akşeker'in Satış Mağazaları Nerede?

Akşeker'in satış mağazaları Meram'da ve Selçuklu'da bulunuyor. Akşeker'in Selçuklu'daki mağazası Malazgirt Mahallesi, Eyüp Sultan Caddesi'nde, Meram'da Yenişehir Mahallesi Gazze Caddesi Yeşilyurt Sokak'ta hizmet veriyor.

Helal Kesim ve Helal Üretim

Akşeker Group, 1986 yılından bu yana faaliyetlerini sürdürmekte olup, genel merkezi Konya'da olan bir şirkettir. Akşeker; helal kesim, helal üretim yaparak, insan sağlığını ve kaliteli hizmeti ilke edindiğini her fırsatta belirtiyor.

Vatandaşlar Kampanyadan Memnun

Et fiyatlarındaki artıştan dertli olan vatandaşlar, Akşeker firmasının düzenlediği kampanyadan memnun kaldı. Kampanyadan yararlanmak için firmanın şubelerine akın eden vatandaşlar, uzun kuyruklar oluşturdu.

Editör: Haber Merkezi