KONYA'DA SON DAKİKA GELİŞMESİ: Konya'nın Selçuklu ilçesindeki Bosna Hersek Mahallesi'nde, akşam saatlerinde bir sitede meydana gelen üzücü bir olayda, Hülya A. ve beraberindeki bebek hayatını kaybetti. Olay, Hülya A.'dan haber alamayan bir arkadaşının endişeli ihbarı sonucunda ortaya çıktı. Komşularının çabalarına rağmen kapıya cevap alınamaması üzerine durum polise bildirildi.

Polis ekipleri, site içerisindeki dairenin 6. katında Hülya A. ve bebeğinin yaşamlarını yitirdiği üzücü manzarayla karşılaştı. İddialara göre, anne ve bebek farklı odalarda bulunuyordu. Detaylı incelemeler için olay yerinde çalışmalar başlatılırken, Hülya A. ve bebeğinin cansız bedenleri otopsi için morga kaldırılacak.

Konya'nın Kulu İlçesinde Yangın Felaketi: Anne ve Oğul Hayatını Kaybetti, Kayıp Kadriye Yıldırım Evinde Ölü Bulundu Konya'nın Kulu İlçesinde Yangın Felaketi: Anne ve Oğul Hayatını Kaybetti, Kayıp Kadriye Yıldırım Evinde Ölü Bulundu

Olayla ilgili henüz net bir bilgi verilmezken, polis soruşturmayı derinleştirerek devam ettiriyor. Toplumda büyük üzüntü yaratan bu trajik olayın detayları, polis soruşturmasının ilerleyen aşamalarında netlik kazanması bekleniyor.

Editör: Haber Merkezi