Bir sanayi şehri olan Konya'da yerli markaların sayısı günden güne artıyor. Kendi sektöründe sessiz sedasız büyüyen ve önemli bir marka olma yolunda önemli mesafe kateden firmalardan birisi de Etap Kimya oldu. Firmanın Renax markasının reklamlarında ise ünlü sanatçı Sertap Erener oynuyor.

Dünyanın en büyük ihtiyaçlarından birini temsil eden temizlik ürünleri sektöründe Konyalı marka önemli bir işe imza attı. Türkiye'nin yakından tanıdığı ve 70'li yıllarda fırtına gibi esen ve Şok Marketleri'nin sahibi Yıldız Holding'in markası Mintax'ın da üretimini yapan Etap Kimya, yeni markası Renax'ı ünlü sanatçı ve Türkiye'nin Eurovision gururu Sertap Erener'le tanıtıyor.

Sektörde 20 yılını dolduran firmanın Yetiş, Puff y, İxir, Şef, Hail, Çiğdem, Yetgon gibi markaları bulunuyor.

Sertap Erener Markasi Konya

Markanın Tanıtımında Sertap Erener Var

Piyasaya hızlı bir giriş yapan Renax markasının reklamlarında ünlü bir isim var. 2003 yılında "Everyway That I Can" parçasıyla Eurovision şarkı yarışmasında Türkiye'ye birinciliği getiren Sertap Erener, Renax markasının reklam şarkısını söylemesinin yanı sıra reklamlarında da boy gösterdi.

Sertap Erener Renax

Piyasada Kabul Görmesi Bekleniyor

Hassas bir dönemde ortaya çıkan Renax markasının önümüzdeki günlerde piyasalarda sert bir rüzgar estirmesi bekleniyor. Türkiye'nin en akılda kalan ikinci ismi olan Sertap Erener, 2013 yılında bu unvanın sahibi olmuştu. Renax markasının da reklamlarında ünlü isme yer vermesinin arkasında da bu sebep olduğu konuşuluyor.