Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Büyükşehir Belediyesi tarafından Güneysınır’a kazandırılan İlçe Tarım Müdürlüğü binasının açılışını yaptı.

Güneysınır İlçe Tarım Müdürlüğü’nün açılışında konuşan Güneysınır Belediye Başkanı Ahmet Demir, bu güzel eseri Güneysınır’a kazandıran Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay’a teşekkür etti.

“ÜLKEMİZ KARARLI BİR ŞEKİLDE ÇALIŞTIKÇA DÜNYANIN GÖZDESİ OLACAK”

AK Parti Konya Milletvekili Adayı Latif Selvi, “AK Parti gökteki yıldızlar gibi; hizmet, kazanım, başarı ve mutluluk getirmek üzere 20 yıl boyunca hizmet etti, etmeye devam edecek. Ülkemiz istikrarlı, kararlı bir şekilde çalışmaların devamını tesis ettiğinde dünyanın gözdesi olacak, Türkiye Yüzyılı’nı inşa edecek bir ülke olacak. Bu hayırlı hizmetin gerçekleşmesine vesile olan başta Büyükşehir Belediye Başkanımız olmak üzere emeği geçen bütün arkadaşlara teşekkür ediyorum” diye konuştu.

BAŞKAN ALTAY’A TEŞEKKÜR ETTİ

Güneysınır Kaymakamı Osman Sarı, “Yeni hizmet binamızın açılışıyla kıymetli personellerimizin bu alandaki hizmetlerinin kalitesinin ve etkinliğinin artacağına inanıyorum. Bu vesileyle ilçe tarım müdürlüğü binamızın yapımını gerçekleştiren Konya Büyükşehir Belediye’mize ve kıymetli başkanına, Güneysınır Belediye Başkanımıza teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

konya-guneysinira-218-milyon-4

“GÜNEYSINIR BİZİM İÇİN ÇOK KIYMETLİ”

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay da görevde bulundukları süre boyunca; tüm ilçeleriyle birlikte kalkınmayı başarabilmiş, hedeflerine bir bir ulaşmış, mutlu ve müreffeh bir Konya inşa etmek için gece gündüz demeden çalıştıklarını söyledi. Güneysınır’ın 18 mahallesiyle kendileri için çok kıymetli bir ilçe olduğunu belirten Başkan Altay, göreve geldikleri günden bugüne kadar ilçede pek çok farklı yatırımı hayata geçirdiklerini söyledi.

konya-guneysinira-218-milyon-2

218 MİLYON LİRALIK YATIRIM YAPILDI

Göreve geldikleri günden bugüne kadar Güneysınır’a güncel bedelle 218 milyon lira yatırım yaptıklarını kaydeden Başkan Altay, “Tüm bu hizmetlerin güzel ilçemiz için hayırlı olmasını diliyorum. İnşallah birlik beraberlik içerisinde ilçemizin eksilerini tamamlamaya devam edeceğiz. Bugün de ilçe tarım müdürlüğü binamızın açılışını gerçekleştiriyoruz. Güneysınır’ımız tarımsal üretimin en önemli ilçelerinden birisi. Bu vesileyle tarım ilçe müdürlüğü binamızın hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

konya-guneysinira-218-milyon-3

“GÜNEYSINIR HER ZAMAN BİZE ÇOK BÜYÜK DESTEK VERDİ”

Türkiye’nin 14 Mayıs’ta tüm dünyanın ilgisini çeken bir seçim gerçekleştireceğini kaydeden Başkan Altay, “Güneysınır her zaman bize çok büyük destek verdi. İlçeler arasında her zaman birinci oldu. Bu seçimde de Sayın Cumhurbaşkanı’mıza en yüksek desteği vereceğinizden inancımız tamdır. Türkiye Yüzyılı’nı inşa etmek için inşallah 14 Mayıs’ta sandıkları hep birlikte patlatacağız” diye konuştu.

konya-guneysinira-218-milyon-1

AK Parti Konya İl Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Çapar ve AK Parti Güneysınır İlçe Başkanı Mehmet Karaman’ın da katıldığı programda konuşmaların ardından Güneysınır İlçe Tarım Müdürlüğü binasının açılışı gerçekleştirildi.

Açılışın ardından AK Parti İlçe Teşkilatı’nı ziyaret ederek partililerle de bir araya gelen Başkan Altay, son olarak Büyükşehir Belediyesi tarafından ilçeye kazandırılacak kapalı pazar yeri inşaatında incelemelerde bulundu.