Konya'nın en büyük markalarından olan Pakpen bünyesindeki Pak Siding markası, icradan satışa çıkarıldı. Muhammen bedel olarak sadece 450 bin lira belirlendi.

Pakpen Kısa Süre Önce Satılmıştı

Konya sanayisi, gece gündüz üretim yaparak ülke ekonomisine katma değer sağlayan yüzlerce firmaya ev sahipliği yapıyor. Bu markalardan biri olan Pakpen, kısa süre önce üretim faaliyetlerini durdurmuş ve satışa çıkarılmıştı. Sezersan A.Ş. tarafından satın alınan Pakpen'in kısa süre sonra yeniden üretime başlaması bekleniyor. Pakpen'in en değerli markalarından biri olan Pak Siding ise icradan satışa çıkarıldı.

Paksiding Icradan

Pak Siding İcradan 450 Bin Liraya Satışta

Konya 10. İcra Dairesi tarafından satışa çıkarılan Pak Siding markası, dış cephe kaplama sektöründe oldukça tanınan bir marka. Sektöre yön veren bu markanın icradan satışa çıkarılması herkesi şaşırttı. Pak Siding'in satış bedeli 450 bin lira olarak belirlendi.

Konya'da En Çok Görülen Araçlardan Biri TOGG Oldu Konya'da En Çok Görülen Araçlardan Biri TOGG Oldu

Bir borçtan dolayı icradan satışa çıkarılan Pak Siding'in ayrıntılı görsellerine, artırmaya ilişkin şartlara ve detaylı açıklamalara https://esatis.uyap.gov.tr/main/esatis/giris.jsp adresinden 2019/9528 ESAS sayılı dosya numarası ile erişim sağlanabiliyor.