Konyaspor'da Transfer

Konyaspor, ikinci devrede sergilediği performansla göz dolduran Steven Nzonzi ile yeni bir sözleşme imzalamak için harekete geçti.

Transfer Yasağı: Konyaspor'un Kişi Başı 1 Euro'ya İhtiyacı Var Transfer Yasağı: Konyaspor'un Kişi Başı 1 Euro'ya İhtiyacı Var

Başarılı Performans ve Profesyonellik Örneği

Yeşil-beyazlı ekip, sezonun ikinci yarısında başarılı bir performans gösteren ve saha dışında da profesyonelliği ile dikkat çeken Steven Nzonzi ile 1 yıllık yeni bir sözleşme yapmak istiyor. 35 yaşındaki tecrübeli oyuncuya bu isteklerini ileten Konyaspor yönetimi, görüşmelerin olumlu geçmesi halinde Nzonzi'yi takımda tutmayı amaçlıyor.

Konyaspor Başkanı Ömer Korkmaz, "Nzonzi'den çok memnunuz. Bir sezon daha takımda görmek istiyoruz. Önümüzdeki günlerde bir araya gelip konuşacağız. Umarım anlaşma sağlarız," dedi.

Konyaspor Transfer Nzonzi

Nzonzi'nin Konya'daki Mutluluğu

Türk eşi olan Fransız oyuncu Steven Nzonzi, geçtiğimiz haftalarda yaptığı açıklamada Konya'da ailesiyle birlikte mutlu ve huzurlu olduklarını belirtmişti. Deneyimli orta saha oyuncusu, takımda kalmaya sıcak bakıyor.

Taraftarlara Teşekkür

Nzonzi, yakın zamanda yaptığı bir açıklamada, "Ne zorlu bir sezon geçirdik. Tüm taraftarlara destekleri için teşekkür ederiz ve Konyaspor kulübüne teşekkür ederiz. Hep birlikte başardık," diyerek duygularını dile getirdi.

Anlaşma Sağlanması Bekleniyor

Konyaspor'un, ikinci devrede sergilediği performansla göz dolduran Steven Nzonzi ile 1 yıllık sözleşme imzalama girişimi, taraftarlar arasında heyecan yaratıyor. Anlaşmanın önümüzdeki günlerde resmileşmesi bekleniyor.