10 sezondur şampiyon olamayan Fenerbahçe, 4 puanla Galatasaray'ın gerisinde "şampiyonluk" umuduyla Konyaspor'a konuk olacak. Tam da bu esnada 1980-81 sezonunda ligden averajla kalan Fenerbahçe'nin taraftarları Konyaspor'la dalga geçen paylaşımlara imza attılar.

Fener Taraftarı Şimdiden Ağlamaya Başladı Fener Taraftarı Şimdiden Ağlamaya Başladı

Şampiyonluğu Galatasaray'a Kaptırmak Üzere Olan Fenerbahçe'de Taraftarlar Stresli

Ligde kalma umutlarını son 4 haftaya bırakan Konyaspor'la karşılacak olan Fenerbahçe'nin bazı taraftarları küçümser açıklamalara imza atıyor. Konyaspor'u aşağılayan paylaşımlarda bulunan taraftar grubu, sezonun ilk maçında Konyaspor'un Fenerbahçe'ye 7-1 yenildiğini hatırlatarak "Konyaspor intikam maçına çıkacakmış" diyerek dalga geçti.

Fenerbahce Konyaspor

Fenerbahçe Taraftarları Kendi Tarihlerini Unuttu

Bundan yaklaşık 45 sene önce yani 1980-1981 sezonunda Fenerbahçe, son maçında Gaziantepspor'a 1-0 mağlup olmuş ve 5 averajla ligde kalabilmişti. Kendi tarihlerini unutan Fenerbahçe taraftarlarının bu paylaşımları, tepkilere neden oldu.

Fenerbahce Ligden Dusme

Konyaspor Maçı Fenerbahçe İçin Kritik Önem Taşıyor

Fenerbahçe, Konyaspor maçını kazanarak şampiyonluk umutlarını canlı tutmak istiyor. Konyaspor ise ligde kalma mücadelesinde önemli bir viraja giriyor. Maç, 6 Mayıs Pazartesi günü saat 20:00'de Konya Büyükşehir Belediyesi Stadyumu'nda oynanacak.