Galatasaray'da şampiyonluğun ardından Abdülkerim Bardakcı'ya talipler gelmeye devam ediyor. Son olarak Suudi Arabistan'dan bir takım, sarı-kırmızılıların milli futbolcusu için 15 milyon euro'luk bir teklifte bulundu.

29 yaşındaki Bardakcı, geride bıraktığımız sezonda Galatasaray formasıyla 44 maçta görev aldı ve 7 kez gol sevinci yaşadı. Bu performansı ile dikkatleri üzerine çeken Bardakcı, transfer piyasasında değerini artırdı.

Konyaspor'da Teknik Direktör Ali Çamdalı, Borç 1 Milyar 50 Milyon Konyaspor'da Teknik Direktör Ali Çamdalı, Borç 1 Milyar 50 Milyon

Teklifin kabul edilip edilmeyeceği, Avrupa Futbol Şampiyonası'nın ardından netlik kazanacak. Galatasaray yönetimi, oyuncunun durumu hakkında acele bir karar vermek istemiyor ve Avrupa Şampiyonası'nda göstereceği performansı görmek istiyor.

Bardakcı, 2022-2023 sezonunda Konyaspor'dan Galatasaray'a 2.8 milyon Euro bedelle transfer olmuştu. Konyaspor Başkanı Ömer Korkmaz, kulübün borcunu 1 milyar 50 milyon liraya kadar çıkardıklarını açıklamıştı. Abdülkerim Bardakcı'ya gelen dev teklif, taraftarların "Konyaspor'un borcunun önemli bir kısmını kapatabilirdi" yorumlarına neden oldu.