Meram Belediyesi, ilçenin ekonomisine, üretim ve istihdamına katkı sağlayacak önemli bir ‘Sanayi Hamlesi’ başlatıyor. Çomaklı Mahallesi’nde kurulacak olan yeni sanayi sitesi, 90 bin m² arsa üzerinde 7 blokta 85 imalathane ve 7 ticari dükkandan oluşacak. Başkan Mustafa Kavuş, bu projeye katılmak isteyenleri kooperatife başvurmaya davet etti.

Konmeram Sanayi Sitesi Fotoğrafı

BAŞKAN KAVUŞ; “HEMŞEHRİLERİMİZİN KARŞISINA DAİMA ESER VE HİZMETLERİMİZLE ÇIKTIK”

Başkan Mustafa Kavuş, Meram Belediyesi olarak Çomaklı Mahallesi’nde yeni bir sanayi sitesi kurmaya karar verdiklerini ve bu yatırımı kooperatif usulüyle hayata geçirdiklerini belirtti. Kavuş, hemşehrilerinin karşısına daima eser ve hizmetleriyle çıkmanın gururunu yaşadığını ifade etti.

Konmeram Sanayi Sitesinde 2 Farklı Seçenek Bulunuyor

BAŞKAN KAVUŞ; “SANAYİ, BÜYÜMENİN EN ÖNEMLİ YAPI TAŞLARINDAN BİRİDİR”

Başkan Kavuş, sanayinin Meram’ın ekonomik kalkınmasının ve sürdürülebilir büyümesinin en önemli yapı taşlarından biri olduğuna inandıklarını ve bu nedenle Konmeram Sanayi Sitesi’nde 332 m² ve 612 m² büyüklüğündeki imalathaneler için üyelik başvurularını başlattıklarını duyurdu.

Konyalılar Dikkat! Bu Yollar Trafiğe Kapalı Olacak Konyalılar Dikkat! Bu Yollar Trafiğe Kapalı Olacak

Meram Belediyesi Konmeram Sanayi Sitesini Resmen Duyurdu

BAŞKAN KAVUŞ; “SANAYİ SİTEMİZ, BİRİKİMLERİNİ EN KÂRLI ŞEKİLDE DEĞERLENDİRMEK İSTEYENLERE ÖNEMLİ BİR FIRSAT SUNUYOR”

Kavuş, birikimlerini değerli bir yatırımla taçlandırmak isteyen herkesi kooperatife başvurmaya davet ederek, bu yatırımın Meram’ın üretim, istihdam, ekonomi ve ticaret çıtasını yükselteceğini söyledi. Üyelik başvuruları 4 Temmuz Perşembe günü başlayıp 12 Temmuz Cuma günü sona erecek.

Başkan Mustafa Kavuş Konmeram Sanayi Sitesini Anlattı

Konmeram Sanayi Sitesi Hakkında:

Meram Belediyesi öncülüğünde kurulan Konmeram Sanayi Sitesi İşyeri Yapı Kooperatifi, Çomaklı Mahallesi’nde yükselecek. Karaman Caddesi’ne 500 metre mesafede Edebiyat Caddesi üzerinde inşa edilecek Konmeram Sanayi Sitesi, toplamda 90 bin m² arsa alanına sahip. Konmeram, 7 blokta 85 imalathane ve 7 ticari alandan oluşacak. Üyelik başvuruları www.konmeram.com.tr internet sitesi üzerinden 12 Temmuz 2024 Cuma gününe kadar devam edecek. İmalathaneler için belirlenen ön başvuru bedeli 50 bin TL olup, imalathane tipine göre değişen peşinat ve aidat ödemeleri bulunuyor.

Editör: Haber Merkezi