18 yaşındaki kız, 57 yaşındaki komşusundan hamile kaldı 18 yaşındaki kız, 57 yaşındaki komşusundan hamile kaldı

TRT'nin merakla beklenen tarihi dizi projesi Selahaddin Eyyubi, oyuncu seçiminde yaşanan sürpriz bir gelişme ile gündemde. Dizi için başrol kadın karakteri olarak düşünülen Leyla Tanlar, bikinili bir paylaşımının ardından projeden çıkarıldı.

Dönem dizileri konusunda tanınmış yapımlara imza atan Akli Film, yeni sezonda Alparslan Büyük Selçuklu dizisinin final bölümlerinin peşinden Selahattin Eyyubi dizisini ekrana taşımaya hazırlanıyor. Akli Film ve Pakistanlı yapım şirketi Ansari-Shah Films'in ortaklığında hayata geçirilecek olan Selahaddin Eyyubi dizisinin başrolü için Uğur Güneş ile anlaşma sağlandı.

Ancak, diziye başrol kadın karakteri olarak aday gösterilen Leyla Tanlar'ın bikinili bir fotoğrafı dizinin yapım sürecini altüst etti. Genç oyuncu, geçtiğimiz haftalarda sosyal medya hesabından paylaştığı siyah bikinili fotoğrafı kısa bir süre sonra silse de, bu görsel hızla yayıldı ve projenin yapımcıları tarafından fark edildi.

Yapılan haberlere göre, Tanlar'ın paylaşımı dizinin yapım ekibini rahatsız etti ve başrol kadın karakteri olan Süreyya rolü için düşünülen oyuncu, kadrodan çıkarıldı. Dizinin yapımcıları, projenin ciddiyetini koruma amacıyla böylesi bir karar aldıklarını belirtti.

Leyla Tanlar, daha önce Neşeli Günler gibi sevilen dizilerde rol almasının yanı sıra Selahaddin Eyyubi dizisi için de büyük heyecanla hazırlık yapıyordu. Ancak, bikinili paylaşım sonrası yaşanan bu olay, genç oyuncunun hayallerini yarım bıraktı.

Öte yandan, Leyla Tanlar'ın bikinili pozu sosyal medyada büyük yankı uyandırmış, hatta Tanlar'ın sevgilisi Burak Dakak'ın da paylaşımın altına yorum yapması olayı daha da geniş bir çerçeveye taşımıştı.

TRT'nin Selahaddin Eyyubi dizisinin başrol kadın oyuncusu konusundaki bu ani değişikliği, dizi severler arasında şaşkınlık yaratırken, yapımcılar ve Tanlar arasındaki ilişkinin nasıl bir seyir izleyeceği ise merak konusu olarak öne çıkıyor.