Otomotiv sektöründe yatırımlar hız kesmeden devam ediyor. Son olarak, Düzce, Ankara ve Bursa'da şubeleri bulunan Hasmer, Konya'da da Mercedes Benz bayisi olarak hizmet vermeye başlayacak. Adana Çevre Yolu üzerinde dev bir plazada konumlanacak olan yeni bayi için personel alımına başlandı.

Hasmer, 1985 Yılından Bu Yana Sektöre Katkı Sağlıyor

1985 yılında merhum Kadir Has tarafından Düzce'de kurulan Hasmer, yıllar içinde istikrarlı bir şekilde büyüyerek sektördeki önemli oyunculardan biri haline geldi. Düzce'de 5600 m2, Ankara'da 6791 m2 ve Bursa'da 6569 m2'lik alanlarda satış ve servis hizmeti veren Hasmer, Konya'daki yeni bayisi ile toplamda 4 şubeye ulaşmış olacak.

Konya Bayisi ile Toplam İstihdam 300'e Ulaşacak

Hasmer'in Konya'da açacağı yeni bayinin istihdamda da önemli bir katkı sağlaması bekleniyor. Bayi ile birlikte Hasmer'in istihdam ettiği kişi sayısının 300'e ulaşması öngörülüyor. Konya'daki bayi için halihazırda Kariyer.net üzerinden personel alımı yapılmaya başlandı.

Konya Hasmer Mercedes Benz'de Hangi Hizmetler Verilecek?

Konya Hasmer Mercedes Benz bayisinde otomobil ve ticari araçların satış ve servis hizmeti verilecek. Tadilat çalışmaları başlayan binanın kısa süre sonra hizmete açılması bekleniyor.

Konya Mercedes Bayi Hasmer

Yüzlerce Eleman Aranıyor

Hasmer, Konya bayisi için yüzlerce eleman aradığını duyurdu. Şirket, lise, ön lisans ve lisans mezunlarından oluşan adaylardan mülakat yoluyla eleman seçimi yapacak. İlanlar, eleman bulma sitelerinde yayımlanıyor.

Meysu'da Boykot Etkisi: Satışlar 10 Kat Arttı! Meysu'da Boykot Etkisi: Satışlar 10 Kat Arttı!

Hasmer Otomotiv Konya Eleman

"Talihli Bina" Mercedes ile Yeniden Doğuşa Hazır

Daha önce bir traktör bayii, bir mobilya mağazası ve bir medya kuruluşuna ev sahipliği yapan dev bina, Hasmer Mercedes Benz bayisi olarak yeni bir kimliğe kavuşacak. Uzun süredir atıl durumda olan binanın, Mercedes bayisi ile birlikte şehre yeni bir soluk getirmesi bekleniyor.