MasterChef All Star adlı sevilen yarışma programı, dün gece yepyeni bir haftaya başlarken, unutulmaz anlara sahne oldu. Ünlü şef Danilo Zanna, günün konseptini anlatırken, ananaslı pizza yapma deneyimini ilk kez denediğini söyleyerek yarışmacılara bu özel lezzeti sundu. Ancak ananaslı pizza sunumu sırasında talihsiz bir an yaşandı. Danilo Şef, elindeki pizza ile birlikte yere düştü ve stüdyoda eğlenceli anlar yaşandı.

Yarışmanın devamında ise 15 yarışmacı, pazartesi akşamı gerçekleşen kaptanlık oyununda yarıştı. Şefler, kaptanlık oyununda lezzetli pizzalar yapılmasını istedi. Yarışmacılar 45 dakikada hem lezzetli hem de yaratıcı pizzalar hazırladılar.

masterchef-manseti

Değerlendirmelerin ardından mavi takım kaptanlığını kazanan isim Tahsin oldu. Karşısına kırmızı takım kaptanı olarak Cemre'yi seçti. İşte yeni takımlar:

Mavi Takım:
- Tahsin (Kaptan)
- Sergen
- Hasan
- Kıvanç
- Eren
- Ayaz
- Barbaros
- Tanya

masterchef-all-starr

Kırmızı Takım:
- Cemre (Kaptan)
- Dilara
- Tolga
- Barış
- Esra
- Batuhan
- Alican

masterchef-all-starr-2

Kaptanlar düellosunda, Cemre ile Tahsin, verilen et ile 15 dakikada 5 farklı pişme derecesinde beş ayrı et hazırlama görevini üstlendiler. Düellonun kazananı ise yarınki oyunun menüsü ve içeriğini belirleme hakkını elde edecekti. Mavi takım, 3-1'lik skorla düelloyu kazandı ve bu hakka sahip oldu.

Yarışmanın heyecanla beklenen yeni bölümleri, kazanan takımın menüsü ve içeriği ile devam edecek. Kaybeden takım ise menü ve içeriği öğrenme aşamasına kadar merakla bekleyecek. MasterChef All Star, izleyenlere unutulmaz anlar yaşatmaya devam ediyor.

Editör: Haber Merkezi