TV8 ekranlarının fenomen yarışma programı MasterChef All Star, dün akşam nefes kesen bir eleme gecesiyle seyircilere unutulmaz anlar yaşattı. Yarışmacılar, başarıları ve lezzetleriyle jüri üyelerini etkileme mücadelesi verirken, izleyenler de soluksuz bir şekilde takip etti.

2018 Şampiyonu Uğur Kardaş, Yarışmaya Veda Etti

Gecenin sonunda ortaya çıkan sürpriz isim ise 2018 sezonunun şampiyonu Uğur Kardaş oldu. Uğur Kardaş, Somer Şef'in perdeli pilav tarifinde karşı karşıya geldiği Tanya ile son ikiye kalarak yarışmaya veda etti. Bu beklenmedik ayrılık, MasterChef All Star'ın yarışmacıları ve izleyicileri arasında büyük bir şaşkınlık yarattı.

Barış, Eren ve Esra İlk Etabı Geçti, Batuhan ve Kıvanç İkinci Etapta Parladı

Yarışmanın başarılı isimlerinden Barış, Eren ve Esra, ilk etaptan başarıyla ayrılarak bir sonraki haftaya katılmayı garantiledi. Ancak ikinci etapta, Somer Şef'in zorlu perdeli pilav tarifini başarıyla tamamlayan yarışmacılar Batuhan ve Kıvanç, büyük bir çıkış yakalayarak takım arkadaşlarına destek oldular.

MasterChef All Star'da yaşanan bu sürpriz ayrılık, yarışmanın seyircileri tarafından merakla beklenen gelecek bölümleri daha da heyecanlı kılacak gibi görünüyor. Yarışmanın ilerleyen haftalarında hangi yarışmacının zirveye ulaşacağı ve birinci olacağı büyük bir merak konusu olarak devam ediyor.