Ünlü Türk şovmen Mehmet Ali Erbil, eski sevgilisi Gülseren Ceylan ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. Erbil, Ceylan'la yaşadığı ilişkiye ve ayrılığa dair detayları paylaşarak gündemde büyük bir şok yarattı.

Kredi Kartını da Vermiş

Mehmet Ali Erbil, ilişkilerinin sona ermesinin ardından Gülseren Ceylan'ın, kendisinden ev, araba ve pırlantalar istediğini söyledi. Ünlü şovmen, "Zaten kredi kartım ondaydı ama yine de para hırsı ağır bastı" ifadelerini kullandı. İkilinin ayrılığı sırasında Gülseren Ceylan'ın, 180 bin TL değerinde tek taş yüzüğü de aldığı belirtildi. Mehmet Ali Erbil, ayrılık sonrasında yüzüğü geri istediğini ancak Ceylan'ın bu talebi reddettiğini dile getirdi. Erbil, "Her şeyini toplayıp gitti. Barışmam söz konusu değil" dedi.

Şahan Gökbakar ve Buket Aydın Arasındaki Sosyal Medya Çatışması Büyüyor Şahan Gökbakar ve Buket Aydın Arasındaki Sosyal Medya Çatışması Büyüyor

Gülseren Ceylan ise 26 yaşında ve ayrılık sonrasında yaptığı açıklamada, "Mehmet Ali Erbil ile yollarımı ayırdım. Kendisine hayatta başarılar dilerim. Size buradan toplu cevap olsun, bir daha bu konu hakkında konuşmayacağım" şeklinde konuştu.

Mehmet Ali Erbil ve Gülseren Ceylan'ın ayrılığı ve ardından yaşanan gelişmeler kamuoyunda büyük ilgi uyandırdı. İkilinin ilişkileri hakkındaki bu yeni bilgiler, magazin dünyasında konuşulan en önemli konulardan biri haline geldi.

Editör: Haber Merkezi