Ünlü Türk şovmeni Mehmet Ali Erbil, bir kez daha nikah masasına oturmak için hazırlıklara başladı. 66 yaşındaki Erbil, bu kez gönlünü 24 yaşındaki genç bir güzele kaptırdı. Magazin dünyasının yıllardır yakından tanıdığı Erbil'in 5 evlilik ve boşanma deneyimi sonrasında yaşadığı bu yeni ilişki magazin gündemini sallıyor.

Yaklaşık 5 ay önce Almanya'da yaşayan 24 yaşındaki Gülseren Ceylan adlı genç kızla Instagram üzerinden tanıştığı iddia edilen Mehmet Ali Erbil, genç kadına olan ilgisiyle dikkat çekiyor. Genç kızın İstanbul'a gelerek ünlü sanatçının Yeniköy'deki evine yerleştiği söyleniyor ve ayrıca, Erbil'in evlilik teklifini kabul ettiği öne sürülüyor.

Erbil'in genç sevgilisi Gülseren Ceylan, ilişkilerini sosyal medya üzerinden paylaşmaktan çekinmiyor. Mehmet Ali Erbil'in arabası önünde çekilen pozları, Ceylan'ın Instagram hesabında yer alıyor ve bu fotoğraflarla çiftin aşklarını resmi olarak duyurduğu görülüyor.

Bilindiği üzere, Mehmet Ali Erbil daha önce sunucu Gökay Kalaycıoğlu'nun programında yaptığı "66 yaşında bir adam olarak ben 20 yaşındaki bir kızla beraber olurum ve hakkını da veririm yani" açıklamasıyla gündeme gelmişti. Şimdiyse Erbil'in genç sevgilisiyle olan ilişkisi merakla bekleniyor.

Mehmet Ali Erbil'in 5. evlilik macerası ve genç sevgilisi Gülseren Ceylan ile olan ilişkisi, magazin dünyasında büyük ilgi uyandırmış durumda.