Ünlü şarkıcı Ece Seçkin, Bilecik'te verdiği konserde sadece müziğiyle değil, sahne dışında yaptığı övgülerle de dikkatleri üzerine çekti. Bilecik Büyükşehir Belediyesi'nin düzenlediği 30 Ağustos Zafer Bayramı programında sahne alan Seçkin, konser alanını dolduran hayranlarına unutulmaz anlar yaşattı.

Seçkin'in enerjik performansının yanı sıra, konser sırasında Bilecik Belediye Başkanı Melek Mızrak Subaşı'na yönelttiği övgüler de geceye damga vurdu. Sahne üzerinde mikrofonu elinde tutarken, güzel belediye başkanına hitaben "Dünyadaki en güzel belediye başkanı olmak nasıl bir duygu? Bu kadar karizmatik bir kadın olmak nasıl bir duygu?" sorularını yöneltti. Bu sözlerin ardından Seçkin'e konser alanında coşkulu alkışlar yükseldi.

Melek Mızrak Subaşı ise Seçkin'in övgü dolu sözlerine tebessümle yanıt verdi. "Güzel bakan güzel görür diye bir söz vardır. Bizler de sizi öyle görüyoruz" ifadeleriyle karşılık veren Subaşı, geceye renk katan bu anıyla birlikte etkileyici bir sahne performansına tanıklık etti.

Bilecik Belediye Başkanı Melek Mızrak Subaşı, daha önce de İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun ziyareti sırasında dikkatleri üzerine çekmişti. Game of Thrones dizisinin ünlü karakteri ‘Daenerys Targaryen’ ile benzerliğiyle sosyal medyada kısa sürede gündem olmuştu. Güzellik ve karizmatik duruşuyla dikkat çeken Melek Mızrak Subaşı, Ece Seçkin'in övgü dolu sözleriyle bir kez daha gündemde kendine yer buldu.

Ece Seçkin'in Bilecik konserindeki bu övgü dolu sözleri ve Melek Mızrak Subaşı'nın gülümseyerek verdiği yanıt, sosyal medyada da geniş yankı buldu. Gecenin unutulmaz anları, hayranlar tarafından hızla paylaşılarak büyük ilgi gördü.