Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, Selçuklu ilçesinde ikamet eden ve örgün öğretime devam eden Selçuk Üniversitesi ve Konya Teknik Üniversitesi önlisans ve lisans öğrencilerine 4 bin TL eğitim desteği sağlayacaklarını duyurdu. Başvuruların Selçuklu Gençlik Mobil uygulaması üzerinden yapılabileceği belirtiliyor.

Selçuklu Belediyesi Öğrencilere Destek Eli Uzatıyor

Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, öğrencilere yönelik bu önemli destek programı hakkında yaptığı açıklamada, Selçuklu ilçesinde eğitimlerine devam eden öğrencilere maddi anlamda destek olmayı amaçladıklarını belirtti. Başvuruların oldukça kolay bir şekilde Selçuklu Gençlik Mobil uygulaması üzerinden gerçekleştirilebileceğini ve bu desteğin öğrencilerin eğitimlerine katkı sağlayacağını ifade etti.

Başvurular Selçuklu Gençlik Mobil Uygulaması Üzerinden Yapılıyor

ahmet-pekyatirmaci-paylasim

Eğitim desteği için başvuruların başladığı bu program, Selçuklu Belediyesi'nin genç neslin eğitimine verdiği önemi bir kez daha vurguluyor. Selçuklu ilçesindeki öğrenciler için sağlanan bu destek, öğrenim hayatlarını kolaylaştırmayı hedefliyor ve geleceğin daha parlak olması için adımlar atıyor.