Zoraki Başkan dizisinde rol alan Selen Görgüzel, dizinin yapımcısı ve rol arkadaşı tarafından taciz edildiğini açıkladı.

Zoraki Başkan Setinde Taciz Skandalı!

Ece Erken ve Işıl Donat'ın programına katılan Selen Görgüzel, yıllar önce rol aldığı bir dizinin setinde taciz edildiğini itiraf etti. 2009 yılında TRT 1'de yayınlanan Zoraki Başkan dizisinde oynayan Görgüzel, dizinin yapımcısı ve rol arkadaşı F.A. tarafından taciz edildiğini açıkladı.

"Fiziksel Tacize Uğradım!"

Görgüzel, programda yaşadığı travmatik olayı şu sözlerle anlattı: "Çok ağır ve travmatik bir şey yaşadım. 2009 yılıydı, oynadığım bir dizide hem yönetmeniydi işin hem de bir oyuncusu tarafından. Çok korkunç bir şey. Fiziksel tacize uğradım. İsimlerini vermeyeceğim. Mahkemeye vermiştim, kazandım. Sonra o dizi durduruldu."

Zoraki Baskan

Ferdi Akarnur'dan Skandal İtiraf!

Görgüzel'in taciz iddialarının ardından F. A.'nın o dönem yaptığı açıklama şaşkınlık yaratmıştı. F.A., "Evet, doğru taciz ettim. İstedim ama vermedi, doğru vermedi" sözleriyle tacizi itiraf etmişti.

"Adalet Yerini Buldu!"

Yaşadığı olaydan sonra mahkemeye başvuran Görgüzel, davayı kazandığını ve dizinin de yayından kaldırıldığını söyledi. Görgüzel, "Adalet yerini buldu" dedi.

KAYNAK: https://www.sabah.com.tr/galeri/magazin/selen-gorguzel-sette-ugradigi-tacizi-anlatti-meger-cocuklar-