Dünyanın En Ucuz Doğalgazını Sunan Ülkede Doğalgaza Ekim Ayında Zam Geldi Dünyanın En Ucuz Doğalgazını Sunan Ülkede Doğalgaza Ekim Ayında Zam Geldi

Sigaraya zam yağmuru devam ediyor. Eylül ayının başlamasının ardından sigara fiyatlarına peş peşe zamlar geldi.

Buna göre ilk olarak 4 Eylül'de Philip Morris sigara fiyatları zamlanırken, 5 Eylül'de ise JTİ grubuna ait sigaralar zamlanmıştı.

Dün ise sigara firmaları zamlı listelerini yayımlamaya devam etti. Buna göre 6 Eylül itibarıyla BAT ve T&T sigara gruplarına ait sigaralar zamlandı.

JTİ'nin 2 sigarasında 1'er TL indirim

Sigara fiyatlarına Eylül ayı itibariyle peş peşe zam gelmişti. Son olarak 5 TL olarak sigara fiyatlarına yansıyan zammın ardından JTİ 2 sigarasının fiyatında 1'er TL indirime gitti.

JTİ'nin bu indirim kararı sonrasında 46 TL'ye çıkan iki sigara markasında da fiyatlar bugün itibariyle 45 TL'ye geriledi.

Söz konusu indirimli sigara fiyatları listesi bugünden itibaren yürürlüğe girerken grubun diğer sigaraları için herhangi bir indirim söz konusu olmadı.

En ucuz sigara 45 TL'ye düştü

Son zamla birlikte en ucuz sigara fiyatı 46 TL'ye yükselmişti. JTİ'nin indirimi sonrasında en ucuz sigara fiyatı 45 TL'ye düştü.

En pahalı sigara ise 53 TL'den satılmaya devam ediyor.