Sırp basını Konyaspor'un yeni teknik direktörünü duyurdu. Telegraf'ta yer alan habere göre, Konyaspor son olarak Partizan'dan ayrılan Sırp teknik direktör Aleksandar Stanojevic ile anlaşmaya vardı. Habere göre taraftlar arasındaki sözleşme 1,5 yıllık olacak.

Sosyal medya çalkalanıyor: Konyaspor taraftarı çok kızgın Foto Galeri: Sosyal medya çalkalanıyor: Konyaspor taraftarı çok kızgın

Konyaspor'un eski oyuncusu taraftarı heyecanlandırdı Foto Galeri: Konyaspor'un eski oyuncusu taraftarı heyecanlandırdı

2020-21 sezonunda Partizan'ın başına geçen 49 yaşındaki teknik adam, Kızılyıldız ile girdiği şampiyonluk yarışında rakibine geçildi ve Mayıs 2022'de takımdan ayrıldı. Bir süre teknik direktörlük kariyerine ara veren Stanojevic, Konyaspor'dan gelen teklifi kabul etmeye karar verdi.

Daha önce Sırbistan U19 takımını çalıştıran Stanojevic, Suudi Arabistan, Yunanistan, İsrail ve Çin'de teknik direktörlük yaptı.

konyaspor-yeni-hoca-Stanojević-2

Sırp Gazetesi gelişmeyi bu başlıkla verdi.

KONYASPOR PAYLAŞIMLARI YAPMIŞTI

Konyaspor'un eski futbolcusu Jagos Vukovic, dün taraftarların paylaşımlarını hikayesinde paylaşmıştı. Bugün ikindi saatlerinde havaalanından fotoğraf atan Vukovic, İstanbul'a doğru hareket ettiğini duyurdu. Yaşanan bu gelişmeler iki Sırp futbol adamının Konyaspor'da birleşeceği ihtimallerini güçlendirdi.

vukovic-konyaspora-mi-geliyor