Edinilen son dakika haberine göre Konya'nın Ereğli ilçesindeki Acıkuyu Mahallesi'nde, Mustafa Ö. ve eşi Ayşe Ö. arasında meydana gelen trajik olay, bölgede derin üzüntü yarattı. Henüz belirlenemeyen bir sebepten dolayı başlayan tartışma, kısa sürede kontrolden çıkarak feci bir sona evrildi.

Tartışmanın şiddetlenmesi üzerine Mustafa Ö, eşinin başına piknik tüpüyle vurdu. Olayın bildirilmesi üzerine bölgeye sağlık ve jandarma ekipleri sevk edildi. Ancak sağlık ekiplerinin tüm çabalarına rağmen Ayşe Ö'nün yaşamını yitirdiği belirlendi. Ayşe Ö'nün cansız bedeni, Ereğli Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

Ereğli'de Araç Yangını: Canını Zor Kurtardı Ereğli'de Araç Yangını: Canını Zor Kurtardı

Polis ekipleri, olayın ardından Mustafa Ö.'yü gözaltına aldı. Şüpheli, jandarma tarafından yapılan işlemler için ilgili mercilere teslim edildi.

Olay, çevrede büyük bir şok ve üzüntüyle karşılanırken, yetkililer olayla ilgili detaylı bir soruşturma başlattı. Toplumda infiale sebep olan bu olayın ardından, çiftin arasındaki anlaşmazlığın neye dayandığı ve olayın ayrıntıları henüz netlik kazanmış değil. Soruşturma devam ederken, olayın detayları kamuoyu tarafından merakla bekleniyor.

Editör: Haber Merkezi