Edinilen son dakika haberine göre Konya'nın Karapınar ilçesinde bugün sabah saatlerinde, Kesmez Mahallesi sınırlarında bir trafik kazası meydana geldi. Saat 11:00 civarlarında yaşanan bu olay, acil durum ekiplerinin hızla harekete geçmesine neden oldu.

TOKİ Konya'da 32 İşyeri ve 1 Konutu Satışa Çıkardı! TOKİ Konya'da 32 İşyeri ve 1 Konutu Satışa Çıkardı!

Kazanın detaylarına ilişkin henüz tam bir bilgi elde edilemezken, ilk ihbarın ardından olay yerine itfaiye ve sağlık ekipleri sevk edildi. Ambulanslarla birlikte olay yerine ulaşan sağlık görevlileri, müdahale için hazır beklerken, itfaiye ekipleri ise gerekli güvenlik önlemlerini alarak bölgeyi kontrol altına almaya çalıştı.

Şu an için kazaya karışan araçlar ve yaralıların durumu hakkında net bir bilgi bulunmamakla birlikte, yetkililer olayla ilgili incelemelerine devam ediyor. Karapınar'da yaşanan trafik kazasıyla ilgili detaylar geldikçe güncellenecektir.

Kazaya ilişkin net bilgilerin henüz olmamasıyla birlikte, yaşanan olayın ardından trafik akışında aksamalar olduğu belirtiliyor. Sürücülerden, olay yerine yaklaşırken dikkatli olmaları ve trafik kurallarına uymaları isteniyor.

Bu olayla ilgili gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.