ÖZEL HABER-Toplu Konut İdaresi (TOKİ), konut, ticaret, sanayi, turizm tesis alanı, akaryakıt istasyonu, depolama alanı, sosyal kültürel tesis ve plansız niteliğindeki arsaları satışa sundu. 18-19 Temmuz tarihlerinde yapılacak ihaleyle arsalar yeni sahiplerinin olacak. İstekliler arsalara yüzde 35 peşinat, 48 ay vadeyle sahip olabilecek.

Muhammen bedeli 11.203.890.000-TL olan yaklaşık 2.838.022 metrekare büyüklüğündeki; Adana, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bursa, Çanakkale, Diyarbakır, Elazığ, Eskişehir, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Kayseri, Kocaeli, Konya, Kütahya, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Osmaniye, Sivas, Şanlıurfa, Tekirdağ, Tokat, Uşak ve Van’da bulunan 493 arsa, açık artırmayla satılacak.

Oturumlar, TOKİ İstanbul Hizmet Binası ve Ankara Çankaya Bilkent Otel’de gerçekleştirilecek. Ayrıca internetten de "emlakmuzayede.com.tr" adresinden teklif verilebilecek.

KONYA'DA 11 İMARLI ARSA SATILIK

Konya’da küçük sanayi tesis alanları ile et ve süt ürünleri entegre tesis alanları, Kocaeli’nde sanayi depolama, Mersin’de plansız arsalar satışa sunulurken, Tekirdağ’da gelişme konut alanları satışa sunuldu.

Satışa ilişkin detaylı bilgiye “www.toki.gov.tr” ile “emlakmuzayede.com.tr” internet adresinden ve 0 212 608 15 00 numaralı telefondan ulaşılabilecek.

SATIŞ LİSTESİ İÇİN TIKLAYIN

SATIŞ ŞARTNAMESİNİ İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN