Yıllar sonra gölgesinde oturacaklar! Konya Sedirler'de yüzlerce fidan dikildi Yıllar sonra gölgesinde oturacaklar! Konya Sedirler'de yüzlerce fidan dikildi

Konya'da kendi adını taşıyan güzellik merkezinin açılışını yapan Selin Ciğerci'yi hedef alan kalabalık grup 'Konya'dan defol' diye slogan attı. Güzellik merkezine yürüyen kalabalığı polis engellemişti.

Konya’da istenmediğine dair paylaşımları gören Ciğerci, bir video yayınlayarak tepkilerden dolayı üzüntü duyduğunu söylemişti. Ciğerci, açılış için bugün Konya Meram'a gitti. Aynı saatlerde kalabalık bir grup sokakta toplandı ve tekbir getirerek “Konya’dan defol” şeklinde sloganlar attı. Uzun süre tepkilerini sloganlarla devam ettiren grup, daha sonra güzellik merkezine doğru yürümeye kalkınca polis müdahale etti. Açılış sonrası salon, güvenlik gerekçesiyle kapatılmıştı.

tugba-ekinci-konya-ozur

Selin Ciğerci'ye destek ise cinsel içerikli şarkılarıyla tanınan Tuğba Ekinci'den geldi. Ekinci Sosyal medyadan Konyalıları hedef alarak, "Ben Konya adına senden özür diliyorum. Her zaman medeniyet kazanır. Ne yazıkki hala böyle şeyler oluyor . Konya sizin değil konyalı lar hoppp. Ayıptır kardeşim yuhhhh. Mevlana şehri orası Mevlana ne olursan ol gel demiş . Siz kimsiniz dört tane çarıklı geleni kovuyorsunuz. Hay ben sizin bağnazlıgınıza en çok alkol tüketen şehir seçildiniz içinizdekileri adam edin. Hayırdır Konyalılar" ifadelerine yer verdi.

DAHA ÖNCE DE BAŞKAN ALTAY'A HAKARET ETMİŞTİ

Tuğba Ekinci daha önce Konya'da barınakta yaşanan olayla ilgili Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay'a da sataşmış ve yakışıksız sözler kullanmıştı.