Türk televizyon ve sinema dünyasının tanınmış isimlerinden biri olan Seda Fettahoğlu, İstanbul'un Beyoğlu ilçesinde bulunan Hacı İzzet Parkı'nda ölü olarak bulundu. Ünlü oyuncunun ani ölümü, sevenlerini ve sanat camiasını derin bir üzüntüye boğdu.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü kaynaklarından gelen bilgilere göre, polis ekipleri bu sabah, Beyoğlu ilçesi Ömer Avni Mahallesi'nde yer alan Hacı İzzet Parkı'na gelen bir ihbar üzerine hareket etti. Parkta yapılan inceleme sonucunda, yaşamını yitirmiş bir kişinin Seda Fettahoğlu olduğu tespit edildi.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü, Ünlü Oyuncunun İntihar Şüphesiyle İncelendiğini Açıkladı

Olayın ardından İstanbul Emniyet Müdürlüğü, Seda Fettahoğlu'nun ölümüyle ilgili detaylı bir soruşturma başlattı. İlk incelemelere göre, ünlü oyuncunun yaşamına son verdiği tahmin ediliyor. Ancak, kesin ölüm nedeni ve detayları henüz açıklanmadı.

Seda Fettahoğlu'nun sosyal medya hesaplarından yapılan son paylaşımlar da dikkat çekiyor. Ünlü oyuncu, sadece 4 gün önce Instagram hesabından, "Yaşamı sev bedeni koru" notuyla bir fotoğraf paylaşmıştı. Bu paylaşım, Fettahoğlu'nun sevenleri tarafından duygusal yorumlarla karşılandı.