Beyşehir Göl Festivali 2024 Programı

Konya’nın Beyşehir ilçesinde düzenlenen ve her yıl merakla beklenen Beyşehir Göl Festivali, bu yıl 24 Temmuz - 28 Temmuz tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Festival kapsamında ünlü sanatçılar sahne alacak ve etkinlikler büyük ilgi görecek.

Festival Tarihleri ve Etkinlik Alanı

Beyşehir Belediye Başkanı Adil Bayındır, festivalin 24 Temmuz - 28 Temmuz tarihleri arasında yapılacağını bildirdi. 5 gün sürecek festival boyunca çeşitli etkinlikler düzenlenecek. Ayrıca, festival alanındaki standlar 22-31 Temmuz tarihlerinde ziyaret edilebilecek.

Beyşehir Göl Festivali Fotoğrafı

Sahne Alacak Sanatçılar

Bu yıl 17’incisi düzenlenecek olan Uluslararası Beyşehir Göl Festivali’nde birbirinden ünlü isimler sahne alacak. İşte festivalde sahne alacak sanatçılar:

  • 24 Temmuz: Ekin Uzunlar
  • 25 Temmuz: Özgür Can Çoban
  • 26 Temmuz: Kolpa
  • 27 Temmuz: Zara
  • 28 Temmuz: Burak Bulut ve Kurtuluş Kuş

Başkan Bayındır’dan Açıklamalar

Başkan Adil Bayındır, festivalle ilgili yaptığı açıklamada, “Memleketimize bu güzide festival kazandırılırken belediyemize hiçbir ek yük getirmeyeceğimizi, yüklenici firma ve sponsorlar aracılığıyla bu organizasyonun gerçekleştirileceğini tekrar hemşehrilerimize duyurmak istiyorum” dedi.

Bayındır, festivale stand kiralayarak ve sponsor olarak destek verecek tüm hemşehrilerine teşekkür etti ve “Dolu dolu etkinliklerle gerçekleştirilecek festivalimize tüm hemşerilerimizi davet ediyorum” diye ekledi.

Atabey Gençliği Ecdadın İzinde başvurusuz İstanbul'u geziyor Atabey Gençliği Ecdadın İzinde başvurusuz İstanbul'u geziyor

Festivale Katılım ve Tasarruf Tedbirleri 

Festival, yerel halkın yanı sıra çevre illerden ve yurtdışından gelen misafirleri de ağırlayacak. Belediye, festivalin organizasyonunu yüklenici firma ve sponsorlar aracılığıyla gerçekleştirecek, böylece belediyeye ek bir mali yük getirilmemiş olacak.

Editör: Haber Merkezi