Meram Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, yaz aylarının sıcak havalarına rağmen ilçenin altyapı ve yol sorunlarına kalıcı çözümler sunmak için özverili bir çalışma temposu sergiliyor. Sıcak asfalt, parke-bordür, yama, altyapı düzenlemeleri ve yeni yol açma gibi pek çok alanda yoğun bir çaba gösteren ekipler, ilçe genelinde hızlı, konforlu ve güvenli bir ulaşım ağı oluşturma amacıyla gece gündüz demeden çalışıyor.

Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, bu zorlu çalışma sürecinde sahada emek veren ekipleri ziyaret ederek moral sağlıyor. Tarihi sıcakların etkisini hissettirdiği günlerde gerçekleştirilen ziyaretlerde Başkan Kavuş, ekiplerle bir araya gelerek çalışmalar hakkında bilgi alıyor ve ekiplere teşekkürlerini iletiyor.

meram-toz-kalkmiyor-2

Başkan Kavuş'un yaptığı açıklamada, "2023 programının üstünde bir çalışma ortaya koymak için aynı anda ilçe genelinde 30 ayrı ekiple yoğun bir çalışma sergiliyoruz. Ekiplerimiz, yaz sıcaklarının etkisi altında olsa bile asfalt, altyapı, parke-bordür, yama ve yeni yol açma gibi alanlarda özveriyle çalışmalarını sürdürüyor. Meram'ın tüm mahallelerinde yürütülen yol ve asfalt seferberliğinde sahada çalışan ekiplerimizin katkısı büyük. Bu fedakarane çabanız için sizlere minnettarız." dedi.

meram-toz-kalkmiyor3

Meram Belediyesi'nin altyapı ve asfalt çalışmalarının yaz aylarının zorlu koşullarına rağmen kesintisiz devam ettiği ve ilçenin ulaşım altyapısının güçlendirilmesi için önemli adımlar atıldığı belirtildi. Ekiplerin 180 derecelik asfaltın ve 37 derecelik güneşin sıcağına rağmen özveriyle çalıştığı vurgulandı.