Türkiye'nin efsane ismi İbrahim Tatlıses'in oğlu Ahmet Tatlıses, çiğ köfte sektörüne büyük bir atılım yaparak dikkatleri üzerine çekiyor. Yıllarca Tatlıses Gıda'nın yönetiminde görev almış ve aynı zamanda restoranları bulunan Ahmet Tatlıses, By Ahmet Tatlıses Çiğ Köfte Fabrikası'nı kurarak sektöre yeni bir soluk getirdi.

Babası İbrahim Tatlıses ile uzun süredir tartışmalı bir ilişki yaşayan Ahmet Tatlıses, açtığı bu çiğ köfte fabrikası ile Tatlıses Çiğ Köfte'nin en büyük rakibi haline geldi. Bu hamlesiyle çiğ köfte sektöründe büyük bir rekabetin fitilini ateşledi.

Ahmet Tatlıses'in yeni girişimi, özellikle Bodrum şubesi ile büyük ilgi gördü. Bodrum şubesini "By Ahmet Tatlıses Çiğ Köfte" olarak yeniden adlandıran Ahmet Tatlıses, bu adımıyla dikkatleri üzerine çekti. Bu başarılı adımın ardından, Türkiye'nin birçok şehrine şubeler açma hazırlığında olduğu belirtiliyor.

Ahmet Tatlıses'in çiğ köfte fabrikası ve gıda şirketi, neredeyse tüm illerden büyük talep alıyor. Ayrıca, bazı Tatlıses Çiğ Köfte şubelerinin de By Ahmet Tatlıses Çiğ Köfte'ye geçmek için girişimlerde bulunduğu öğrenildi.

Ünlüler de Ahmet Tatlıses'in bu atılımını desteklemekten geri kalmadı. Yeni çiğ köfte fabrikasının tanıtım videosunu birçok ünlü sanatçı, sosyal medya hesaplarında paylaşarak Ahmet Tatlıses'e destek verdiler. Özellikle, Tatlıses çiğ köfte Bodrum şubesinin Ahmet Tatlıses'e geçişi, son zamanların en popüler şarkısı olan 'Ali Cabbar' şarkısıyla duyuruldu.

Ahmet Tatlıses'in çiğ köfte sektörüne yaptığı bu büyük girişim, sektördeki dengeleri değiştirebilecek potansiyele sahip gibi görünüyor. Bu hamlesiyle rakiplerine meydan okuyan Ahmet Tatlıses, çiğ köfte tutkunlarına yeni bir lezzet deneyimi sunmayı hedefliyor.