Türkiye Finans'tan Hızlı ve Kolay Taşıt Kredisi

Türkiye Finans, taşıt finansmanına erişimin tüm aşamalarını mobile taşıyarak müşterilerine kolaylık sunmaya devam ediyor. Bankanın yeni hizmeti ile müşteriler, yasal vade sınırları çerçevesinde belirlenebilen vade ve tutarlarda kredi kullanabilecek ve tüm işlemleri Mobil Bankacılık kanalı üzerinden gerçekleştirebilecek.

7/24 Mobil Bankacılık ile Kolay İşlemler

Türkiye Finans Perakende Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Mert, yaptığı açıklamada, "Bu ürünümüz ile tüm müşterilerimiz artık taşıt finansmanı başvurularını şubeye gitmeden yapabilecek ve tüm süreci mobil bankacılık üzerinden tamamlayarak uçtan uca bir taşıt kredisi deneyimi yaşayacaktır. Tüm müşterilerimiz 7/24 Türkiye Finans Mobil üzerinden kolayca Dijital Taşıt Finansmanı başvurusu yapabilir, finansman kullanımı, teminat işlemleri ve taksit ödemelerini şubeye gitmeden mobil üzerinden gerçekleştirebilirler." dedi.

Tasit Kredisi Turkiye Finans

Zorunlu Trafik Sigortasına Zam Yine Geldi! Haziran'da Fiyatlar Daha da Artabilecek Zorunlu Trafik Sigortasına Zam Yine Geldi! Haziran'da Fiyatlar Daha da Artabilecek

Dijital Bankacılıkta Öncü

Mert, sözlerini şöyle sürdürdü: "Hayat Mobil Bankan Mobil" diyerek sürekli güncellediğimiz teknolojilerimiz ve inovasyonlarımızla, müşterilerimizin her an her yerden başlayan bankacılık yolculuklarında güvenli, akıcı, kolay ve daha dijital bir deneyim yaşamalarını sağlamaya devam edeceğiz."