Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Çumra'daki Apa Kamp Alanı'nı ziyaret ederek, gençlerin gelişimine katkı sağlayan tesisleri inceledi. Başkan Altay, yaptığı açıklamada, kamp alanının gençler için önemli bir sosyal ve sportif faaliyet merkezi olduğunu belirterek, öğrencilerin konforunu ve eğitim olanaklarını en üst seviyeye çıkarmak için çaba sarf ettiklerini ifade etti.

konya-cumra-apa-kampi-1

Öğrencilerin Gelişimine Destek Olacak Faaliyetler

Başkan Altay, yaptıkları protokolle Selçuk Üniversitesi iş birliğiyle kullanılan kamp alanının, Bilgehane ve Lise Medeniyet Akademisi öğrencilerinin sosyal ve sportif etkinliklerini desteklediğini vurguladı. 34 bin 500 metrekarelik alana sahip olan Çumra Apa Kamp Alanı'nın yıl boyunca gençlerin hizmetinde olduğunu dile getiren Başkan Altay, öğrenciler için en iyisini yapma sözü verdi.

Konya'da çok büyük yangın! Milyonluk hasar var Konya'da çok büyük yangın! Milyonluk hasar var

konya-cumra-apa-kampi-3

Kamp Alanı, Gençlerin Gelişimine Katkı Sağlıyor

Selçuk Üniversitesi iş birliğiyle gerçekleştirilen faaliyetler sayesinde, Çumra Apa Kamp Alanı'nda hafta sonları doğa kampları, aile kampları ve izcilik kampları düzenlendiğini belirten Başkan Altay, gençlerin sosyal, kültürel ve sportif yönden donanımlı bireyler olmalarına destek olmayı hedeflediklerini dile getirdi.

konya-cumra-apa-kampi-2

Editör: Haber Merkezi