Konya'nın Selçuklu ilçesinde bulunan Eski Sanayi Sitesi'nde dün akşam saatlerinde meydana gelen trajik olayda, yaşanan silahlı kavga sonucunda bir kişi hayatını kaybetti. Olayın merkezinde bulunan Fatih Mahallesi Meydani Ahmet Bey Sokak'ta gerçekleşen kavga, çevre sakinlerini dehşete düşürdü.

Polis ve sağlık ekiplerine, Eski Sanayi Sitesi'nde bir iş yerinde silahlı kavga olduğu ve yaralı bir şahsın bulunduğu ihbarı geldi. Kısa sürede olay yerine ulaşan ekipler, vücuduna isabet eden mermi sonucu ağır yaralanan Mehmet Yıldız'ı buldu. Yıldız, acilen ambulansla Konya Numune Hastanesine sevk edildi ancak göğüs bölgesinden aldığı yaralar nedeniyle tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı ve hayatını kaybetti.

Sille Seyir Tepesi'nde Otomobil Devrildi: 2 Ağır, 3 Hafif Yaralı Sille Seyir Tepesi'nde Otomobil Devrildi: 2 Ağır, 3 Hafif Yaralı

Polis ekipleri, olay yerinde inceleme yaparak görgü tanıklarının ifadelerini aldı. Hızlı bir operasyonla şüpheli olarak belirlenen Ramazan D, gözaltına alındı. Zanlı, polis merkezine götürülerek ifadesi alınmak üzere Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği'ne teslim edildi.

Yaşanan olayla ilgili olarak başlatılan soruşturma ise detaylı bir şekilde devam ediyor. Konya Selçuklu'da yaşanan bu üzücü olay, bölge halkında endişe ve üzüntüye sebep olurken, yetkililer detaylı bir soruşturma yürüterek olayın nedenlerini ve detaylarını aydınlatmaya çalışıyor.

Editör: Haber Merkezi