Eskişehir'de yaşanan trajik bir olay, kayıp olarak aranan gençlerin acı sonuyla son buldu. Çifteler ilçesinde oturan 24 yaşındaki Ü.Ç. ve 22 yaşındaki B.K., geçtiğimiz cuma günü evlerinden ayrılarak 26 AHD 335 plakalı araçlarıyla yola çıktılar. Ancak, aileleri tarafından endişeyle beklenen gençlerden bir süre haber alınamayınca, yakınları polis ve jandarmaya başvurarak kayıp ilan etti.

Jandarma ve polis ekiplerinin başlattığı arama çalışmaları devam ederken, üzücü bir ihbar geldi. Odunpazarı ilçesine bağlı İmişehir Mahallesi'nde bulunan bir su arıtma tesisine düşen araç ihbar edildi. Sağlık ve polis ekiplerinin olay yerinde yaptığı incelemede, aracın içerisinde bulunan iki gencin kayıp olarak bildirilen Ü.Ç. ve B.K. olduğu belirlendi.

Almanya AB Üyesi Olmayan Ülkelerden 400 Bin İşçi Alacak: Yeni Fırsat Kartı Uygulaması Almanya AB Üyesi Olmayan Ülkelerden 400 Bin İşçi Alacak: Yeni Fırsat Kartı Uygulaması

Kazanın detayları incelendiğinde, aracın sürücüsünün kontrolü kaybederek yaklaşık 5 metrelik yükseklikten su arıtma tesisi alanına düştüğü anlaşıldı. Kaza sonucunda araçtan fırlayan gençlerden Ü.Ç.'nin cansız bedeni aracın yakınında, B.K.'nın ise yaklaşık 60 metre uzaklıkta bulundu.

Haber, gençlerin ailelerini derin bir üzüntüye boğdu. Olay yerine gelen aileler, yaşadıkları acıyı gözyaşlarıyla paylaştılar.

Eskişehir'de yaşanan bu acı olay, genç yaşta kaybettikleri Ü.Ç. ve B.K.'nın ailelerine ve çevrelerine büyük bir üzüntü yaşatırken, kazanın detaylarıyla ilgili soruşturma ise devam ediyor.