Sıkı Durun! Konya'da Çok Değerli 14 Arazi Yeni Sahiplerini Bekliyor Sıkı Durun! Konya'da Çok Değerli 14 Arazi Yeni Sahiplerini Bekliyor

İddiaya göre, Soysallı Mahallesi yakınlarında Seyfettin Arslan'ın kullandığı 42 AUB 790 plakalı otomobil ile Enver Caner idaresindeki 38 LD 505 plakalı otomobil kafa kafaya çarpıştı. Kazada sürücüler ile birlikte Dilara Genç, Teyfik Can Genç, Zeynep Ela Genç ve Meryem Arslan yaralandı.

Yaralılardan Seyfettin Arslan Hayatını Kaybetti

Yaralılar olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından ilk müdahalenin ardından hastanelere kaldırıldı. Kazada ağır yaralanan Seyfettin Arslan'ın Karatay Şehit Azam Güdendede Anadolu Lisesi'nde matematik öğretmeni olduğu öğrenildi. Arslan, hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Konya Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit Acı Haberini Duyurdu

Konya İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit, Seyfettin Arslan'ın vefatını sosyal medya hesabından duyurdu. Yiğit, mesajında şu ifadelere yer verdi: "Karatay Şehit Azam Güdendede Anadolu Lisesi Matematik Öğretmenimiz Seyfettin Arslan vefat etmiştir. Öğretmenimize Allah'tan rahmet, ailesine ve yakınlarına başsağlığı ve sabırlar dilerim."

Kazayla ilgili soruşturma devam ediyor.